علت سوت کشیدن آیفون تصیویری

سوت کشیدن آیفون تصویری می‌تواند یکی از آزار دهنده ترین مشکلاتی باشد که ممکن است برای دستگاه شما بوجود بیاید و احتمالا برایتان پیش آمده است که صدای سوت اذیتتان کند اما علت سوت کشیدن آیفون تصویری این صدای آزار دهنده از کجاست و چگونه می‌شود آن را برطرف کرد؟ در ادامه این مقاله علل و راه حل آن را باهم بررسی می‌کنیم.

بطور کلی مشکل سوت کشیدن آیفون تصویری را می‌توان به دو دسته تقسیم کرد مشکل در نصب و سیم کشی ‌،مشکل در تنظیمات دستگاه. به منظور برطرف کردن این مشکلات گاهی می‌توان با فشار دادن چند دکمه این مشکل را برطرف کرد گاهی نیاز به نظر تخصصی و حضور کارشناسان است. نخست سری مشکلاتی که بدون نیاز به کارشناس قابل اجرا باشد را باهم بررسی می‌کنیم.

جابه جایی کاور پلاستیکی

بروی میکروفون آیفون تصویری یک کاور وجود دارد که گاهی تکان خوردن آن باعث عدم دریافت صحیح صدا می‌شود و به سبب آن سوت کشیدن آیفون تصویری اتفاق می افتد برای رفع این مشکل اول باید کاور را جدا کرد و بعد از تمیز کردن، دقیق در جای خود قرار داد.

فضای اضافی پشت دهنی

این مشکل به دلیل پخش شدن صدای شما در دسته گوشی به وجود می آید برای برطرف کردن این مشکل اول باید قاب دسته گوشی را باز کنید و در قسمت های خالی را با پنبه یا دستمال کاغذی پر کنید سپس قاب را دوبار ببندید امید است که مشکل شما برطرف شود.

بلند بودن صدای پنل جلوی درب

گاهی صدایی که از پنل جلوی درب خارج می‌شود به قدری زیاد است که وارد میکرفون پنل می‌شود این اتفاق علت سوت کشیدن پنل آیفون تصویری می‌شود و برای کم کردن صدا پنل باید از کارشناس این کار کمک گرفت.

اما گاهی وقت‌ها مشکلاتی باعث سوت کشیدن آیفون تصویری می‌شود که خارج از موارد ذکر شده است که برای عیب یابی آن نیاز به حضور متخصصین است

مشکلاتی از قبیل:

اختلال در سیمکشی که هزینه سنگینی را به نسبت سایر مشکلات بردوش مشتری قرار می‌دهد.

خرابی برد صوت آیفون تصویری

نردیک بودن محل قرار گیری بلندگو و میکرفون در پنل جلوی درب

ترانس با ولتاژ غیر استاندارد

و خرابی میکرفون

حال اگر دانستن علت سوت کشیدن آیفون تصویری شما برایتان معضلی شده و هرچه سریع تر نیاز به حضور متخصصین دارید کارشناسنان کوماکس تصویر آماده تعمیر آیفون تصویری شما در تمام ایام هفته و همه ساعته پاسخ گوی شما هستند همچنین شما می‌توانید باتوجه به منطقه سکونت خود در تهران با نزدیک ترین نمایندگی ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد کنید

شما می توانید از برچسب ها و ویژگی های <abbr title = "HyperText Markup Language "> HTML </ abbr> استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*