تعمیر آیفون تصویری الکتروپیک

تعمیر آیفون تصویری الکتروپیک

شرکت الکتروپیک در سال ۶۴ شروع به فعالیت کرد و پس از دوسال با یک تولیدی کوچک فعالیت خود را گسترش داد. امروزه کارخانه ای به مساحت ۱۲۰۰ متر در شرق تهران در اختیار این شرکت است و لوازمی مانند آیفون تصویری و صوتی، پنل دم دری، قفل برقی و جک پارکینگ تولید می‌کند.

لازم به ذکر است که متخصصین کوماکس تصویر از همان زمان ابتدایی مطرح شدن برند الکتروپیک در زمینه تعمیرات محصولات آن فعال بودند.

تعمیرات آیفون تصویری الکتروپیک

کارشناسان ماهر کوماکس تصویر دوره‌های حرفه ای تعمیرات آیفون تصویری الکتروپیک را دیده و آماده خدمت رسانی به شما عزیزان هستند. لازم به ذکر است که خدمات ما ۲۴ ساعته است و محدودیت زمانی ندارد. همچنین استفاده از قطعات اصلی برند الکتروپیک در هنگام تعمیر آیفون تصویری الکتروپیک از دیگر قوانین کاری ما است.

پیشرفت روز به روز تکنولوژی ما را مجبور به بروز بودن در زمینه تعمیرات کرده زیرا کوچکترین اشتباه در تعمیرات ممکن است هزینه‌های سنگینی بر دوش مصرف کننده بگذارد، از این رو کارشناسان ما دائما در حال یادگیری و مطالعه هستند.

شما می‌توانید همه روزه و ۲۴ساعته با شماره‌های موجود در پایین صفحه یا در عکس تماس گرفته تا از کارشناس مربوط مشاوره گرفته و در صورت لزوم به محل شما اعزام گردند.

خط ویژه (۲۴ ساعته)

غرب تهران

مرکز و جنوب تهران

شمال و شرق تهران