نصب و تعمیرات آیفون تصویری آلدو در تهران

نصب و تعمیرات تخصصی آیفون تصویری آلدو تهران

پیشینه آیفون تصویری آلدو

شرکت آلدو فعالیت خود را از سال 1388 در ایران آغاز نمود. زمینه کاری این شرکت در ابتدا تولید دربازکن های تصویری بوده و در آینده تولید محصولاتی همچون جک پارکینگ و سیستم wifi هوشمند را نیز به دستور کار خود اضافه نموده.

گروه صنعتی آلدو آیفون های تصویری خود را در 5 مدل به بازار ارائه کرده، که هر یک دارای ویژگی ها و امکانات خاصی هستند.

این شرکت دارای گواهی نامه های استاندارد بین المللی که عبارت اند از ISO 10002 و ISO 9001 و گواهینامه استاندارد اروپا CE است.

تعمیرات آیفون تصویری آلدو در تهران

همانطور که پیشتر گفته شد آیفون های تصویری آلدو در 5 مدل به بازار ارائه شده، کوماکس تصویر از ابتدای فعالیت شرکت آلدو با در اختیار داشتن کارشناسان مجرب و دوره دیده خدمات تخصصی در زمینه تعمیرات آیفون تصویری آلدو را ارائه می نماید. جهت رزرو وقت برای اعزام تعمیر کار متخصص به محل به منظور تعمیر آیفون تصویری آلدو خود کافیست از طریق یکی از راه های ارتباطی با ما تماس بگیرید.

نصب آیفون تصویری آلدو در تهران

از آنجایی که نصب دربازکن های تصویری یک مورد تخصصی بوده، به هیچ عنوان پیشنهاد نمی شود این کار را به افراد برقکار ساختمان و یا افرادی که دانش و تجربه کافی در این زمینه ندارند بسپارید. کارشناسان کوماکس تصویر با سالها فعالیت در زمینه نصب آیفون تصویری آلدو دانش و تجربه کافی جهت انجام این کار به بهترین شکل ممکن را دارا هستند.

شایان ذکر است نصب صحیح و اصولی تجهیزات مهم ترین عامل در طول عمر دستگاه می باشد. جهت رزرو وقت کافیست با ما تماس بگیرید.

جهت برقراری تماس کافیست یکی از دکمه های زیر را لمس کنید…

تماس و دریافت مشاوره رایگان