تابا 1035 را میتوان یکی از محصولات ارزان و کم مصرف شرکت تابا دانست، این دستگاه در حالت عادی 3.5 وات و در زمان استفاده، 5 وات برق مصرف میکند، همچنین با طراحی زیبا توانسته به یکی از پرفروش های آیفون تصویری تبدیل شود.

در ادامه شما را با قابلیت ها و ویژگی های آیفون تصویری تابا 1035 آشنا خواهیم کرد.

ویژگی های ظاهری آیفون تصویری تابا 1035

نمایشگر

در مانیتور 3.5 اینچی این دستگاه از فناوری TFT استفاده شده است که با نزدیک کردن پیکسل های نمایشگر باعث بهبود کیفیت تصاویر میشود. طراحان ایرانی نمایشگر و دکمه هایی که بصورت عمود در کنار مانتور هستند را در کادری مشکی رنگ قرار دادند تا علاوه بر افزودن بر جذابیت دستگاه، قسمت کاربری را از بدنه جداکنند.

بدنه

درب باز کن تصویری تابا 1035 دارای دسته گوشی در سمت چپ آن است که با ظرافت خاصی طراحی شده همچنین در لبه سمت راست دستگاه درگاه کارت حافظه Micro SD برای ارتقای فضای ذخیره سازی تعبیه شده است و درلبه ی سمت چپ دستگاه دکمه Power برای خاموش و روشن کردن دستگاه قرار داده شده است.

لبه چپ و راست آیفون تصویری تابا 1035

دکمه هایی بصورت عمود در سمت راست نمایشگر قرار داده شده است که کارایی آن به شرح زیر است:از بالا

  • دکمه اول، وظیفه باز کردن صفحه ی منو را دارد.
  • دکمه دوم، که طرح فلش بالا روی آن است وظیفه بالا رفتن و تایید را دارد.
  • دکمه سوم، که طرح فلش پایین روی آن است وظیفه پایین رفتن و ضبط فیلم و عکس را به عهده دارد.
  • دکمه چهارم، وظیفه خاموش کردن مانیتور را به عهده دارد.
  • دکمه پنجم، وظیفه روشن کردن مانیتور را به عهده دارد.
  • دکمه ششم، هم برای باز کردن درب استفاده میشود.

ویژگی های فنی آیفون تصویری تابا 1035

اتصالات

آیفون تصویری تابا 1035 قادر به اتصال به دو پنل می باشد. اگر منزل شما دو درب ورودی دارد این ویژگی به کار شما خواهد آمد، یا اگر از یک پنل ورودی استفاده میکنید میتوانید برای کنترل تصاویر دوربین مداربسته از تابا 1035 استفاده کنید.

دربازکن تصویری تابا 1035 از ویژگی ارتباط داخلی بهره نمیبرد، اگر نیازمند به بودن این ویژگی در دستگاهتان هستید میتوانید به آیفون تصویری تابا مدل 2070 مراجعه کنید.

رنگ قهوه ای دربازکن تصویری تابا 1035

قابلیت ذخیره سازی

تابا 1035 قادر به ذخیره سازی 200 عکس در حافظه داخلی خود است. حال اگر به فضای بیشتری نیاز دارید میتوانید با افزودن کارت حافظه Micro SD فضای ذخیره سازی را به 1024 عکس و 256 فیلم 15 ثانیه ای تبدیل کنید.

گارانتی

این محصول ایرانی از طرف شرکت تابا الکترونیک به مدت 3 سال گارانتی برای تمامی قطعات دارد.

حال اگر شما یکی از مصرف کنندگان آیفون های تصویری تابا هسیتد و گارانتی شما تمام شده میتوانید با کمترین هزینه کار تعمیرات آیفون تصویری تابا خود را به کارشناسان کوماکس تصویر بسپارید.

جمع بندی

اگر به دنبال آیفون تصویری با طراحی جذاب و امکانات متوسط هستید تابا 1035 میتواند انتخاب خوبی برای شما باشد.همچنین اگر هنوز سوالی در مورد این محصول دارید میتوایند آن را در در بخش نظرات همین پست برای ما ارسال کنید تا کارشناسان کوماکس تصویر پاسخگوی شما باشند..

دیدگاهتان را بنویسید

نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد کنید

شما می توانید از برچسب ها و ویژگی های <abbr title = "HyperText Markup Language "> HTML </ abbr> استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

تماس و دریافت مشاوره رایگان