همه چیز درباره آِفون تصویری سیماران HS-40TK

ظاهر چهارگوش و طراحی جذاب آیفون تصویری سیماران HS-40TK و همچنین کارایی نسبتا بالای آن توانسته با استقبال زیادی از طرف مشتریان روبه رو شود.

برای آشنایی کامل با این محصول با ما همراه باشید….

ویژگی های ظاهری آیفون تصویری سیماران HS-40TK

در سمت راست سیماران HS-40TK نمایشگر 4 اینچی از نوع LED با کیفیت قرار داده شده است.

بدنه

5 دکمه لمسی در زیر مانیتور به صورت افقی قرار دارد که وظایف آن به شرح زیر می باشد

  • روشن شدن مانیتور و تعویض دوربین پنل ها
  • ضبط عکس
  • برقراری ارتباط داخلی
  • مدیریت درب پارکینگ
  • باز کردن درب

همچنین در لبه سمت راست این دستگاه یک دکمه غیر لمسی Power که وظیفه خاموش یا روشن شدن دستگاه را دارد و 3 دکمه دیگر که وظیفه تنظیمات دستگاه را از قبیل حجم صدای زنگ، انتخاب زنگ از بین 13 ملودی و تنظیمات نمایشگر را بر عهده دارد.

در سمت چپ آیفون تصویری سیماران HS-40TK دسته گوشی قرار دارد که به وسیله ی شاسی مکانیکی به بدنه متصل میشود.

لبه راست آیفون تصویری سیماران  HS-40TK

ویژگی های فنی آیفون تصویری سیماران HS-40TK

اتصالات

دربازکن تصویری سیماران HS-40TK دارای قابلیت پشتیبانی از دو پنل جلوی درب بصورت همزمان است، یعنی اگر منزل شما دو درب ورودی داشته باشد، شما می توانید با یک دستگاه سیماران HS-40TK هر دو آنها را بصورت همزمان مدیریت کنید.

ویژگی دیگر این دستگاه برقراری ارتباط داخلی است با این ویژگی به طور رایگان با همسایه ها و نگهبانی میتوانید ارتباط صوتی برقرار کنید.

از دیگر قابلیت های ویژه ی این دستگاه کنترل درب پارکینگ است. شما می توانید با فشار دادن کلید مربوطه درب پارکینگ را نیز باز کنید.

گارانتی

تمامی محصولات شرکت سیماران دارای 36 ماه گارانتی و خدمات پس از فروش می باشند. اما در صورتی که گارانتی آیفون تصویری شما به اتمام رسیده یا اتفاقی برای آن افتاده که دیگر شامل گارانتی نمی شود، کارشناسان کوماکس تصویر آماده ارائه خدمات تخصصی در زمینه تعمیرات آیفون تصویری سیماران به شما می باشند.

تنیجه گیری

دربازکن تصویری سیماران HS-40TK دارای صفحه نمایش 4 اینچی از نوع LED می باشد. این دستگاه از قابلیت ارتباط داخلی پشتیبانی می کند و امکان اتصال همزمان به دو پنل جلوی درب را دارد.

اگر هنوز سوال یا مشکلی درباره آیفون تصویری سیماران HS-40TK دارید میتوانید از طریق بخش نظرات همین صفحه مطرح نمایید تا کارشناسان کوماکس تصویر پاسخگوی شما باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد کنید

شما می توانید از برچسب ها و ویژگی های <abbr title = "HyperText Markup Language "> HTML </ abbr> استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

تماس و دریافت مشاوره رایگان