ویژگی ارتباط داخلی آیفون تصویری چیست

با وجود پیشرفت علم و فناوری بشر قادر به ارتباط های آسان و بدون هزینه شده است، بطوریکه با کمترین جابه جایی تمامی کارهای روزمره خود را با تلفن و اینترنت انجام میدهد، از این رو به دنبال راه های کم هزینه برای انجام کار های خود است.

قابلیت ارتباط داخلی یکی دیگر از این تکنولوژی ها است که در وقت و هزینه صرفه جویی میکند.

معرفی قابلیت ارتباط داخلی آیفون تصویری

امروزه اکثر آیفون های تصویری از قابلیتی به نام ارتباط داخلی بهره می برند، یا وجود این قابلیت میتوان با هر کدام از همسایگان آپارتمان خود یا نگهبانی در کمترین وقت ارتباط صوتی برقرار کرد.

بگونه ای که اگر از یک مدل آیفون تصویری با قابلیت ارتباط داخلی در کل واحد های یک ساختمان استفاده شود به راحتی فشار دادن یک دکمه میتوان با واحد مورد نظر تماس رایگان برقرار کرد.

طریقه استفاده از ارتباط داخلی

در بیشتر درب بازکن های تصویری که ساختاری سنتی دارند با برداشتن دسته گوشی و فشار دادن دکمه ی ارتباط داخلی و پس از آن وارد کردن شماره ی واحد مورد نظر میتوان تماس برقرار کرد، اما در آیفون تصویری های مدرن تر که دسته گوشی حذف شده و صفحه لمسی جایگزین دکمه های روی بدنه شده فقط لازم است تا صفحه مانیتور را روشن کرده دکمه ارتباط داخلی را لمس کرده و کیبورد عددی برای شما نمایش داده می شود که با لمس شماره واحد مورد نظر میتوانید به راحتی ارتباط برقرار کنید.

ارتباط داخلی در آیفون های تصویری لمسی

برخی از آیفون های تصویری با قابلیت ارتباط داخلی

در قسمت بالا با کارایی و روش استفاده از قابلیت ارتباط داخلی در آیفون های تصویری آشنا شدیم حال به معرفی برخی از دربازکن های پرفروش که این ویژگی را دارا میباشند میپردازیم.

آیفون تصویری کوماکس CDV-71BE که راجع به آن در مقالات سایت به طور کامل و مفید توضیح داده ایم از ویژگی ارتباط داخلی بهره میبرد. همچنین آیفون تصویری تابا 1070 از دیگر محصولات ایرانی است که از این ویژگی پشتیانی میکند.

جمع بندی

با وجود قابلیت ارتباط داخلی دیگر لازم به مراجعه حضوری به درب منزل همسایگان و یا اتاق نگهبانی ندارید، این ویژگی کارامد نه تنها در هزینه های شما صرفه جویی میکند بلکه باعث ارتباط به سریع ترین وجه خود میشود.

در صورتی که هرگونه سوال یا مشکل در رابطه با قابلیت ارتباط داخلی آیفون های تصویری داشتید از طریق بخش نظرات همین صفحه مطرح نمایید تا کارشناسان کوماکس تصویر پاسخگوی شما باشند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد کنید

شما می توانید از برچسب ها و ویژگی های <abbr title = "HyperText Markup Language "> HTML </ abbr> استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

تماس و دریافت مشاوره رایگان