نصب و تعمیرات آیفون تصویری تابا در تهران

تعمیرات آیفون تصویری الکتروپیک در تهران

درباره شرکت تابا الکترونیک

شرکت تابا الکترونیک یکی از قدیمی ترین شرکت هایی است که در زمینه تولید آیفون های صوتی و تصویری در ایران فعالیت دارد. احتمالا اکثر شما با آیفون های صوتی تابا که در دهه های گذشته استفاده فراوانی داشت آشنایی دارید. شرکت تابا الکترونیک یکی از با کیفیت ترین تولید کنندگان آیفون صوتی و تصویری در ایران بوده و همواره نیز محصولات این شرکت در ایران و سایر کشور ها مورد استفاده قرار گرفته است. شرکت تابا جهت رعایت استاندارد های بین المللی نسبت به تهیه گواهی نامه استاندارد اروپا CE و گواهی نامه بین المللی ISO 9001-2000 اقدام نموده است.

این شرکت علاوه بر تولید آیفون تصویری محصولات دیگری مانند سیستم های اکو ، بلند گو های فضای باز و بسته و… را به بازار ایران و بازار های جهانی عرضه می کند.

آیفون های تصویری شرکت تابا الکترونیک دارای گارانتی 36 ماهه هستند که این موضوع نیز یکی دیگر از نقطه قوت های محصولات این شرکت است.

تعمیرات آیفون تصویری تابا

همانطور که پیش تر یاد شد محصولات آیفون تصویری شرکت تابا دارای گارانتی 36 ماهه است اما از آنجایی که سالهاست محصولات این شرکت به بازار عرضه شده ممکن است گارانتی آیفون تصویری تابا شما به اتمام رسیده باشد و به هنگام خرابی آن لازم باشد از سایر شرکت هایی که در زمینه تعمیرات فعال هستند کمک بگیرید.

کوماکس تصویر یکی از قدیمی ترین شرکت هایی است که در زمینه تعمیرات آیفون تصویری تابا فعالیت دارد. کارشناسان با تجربه ما با گذراندن دوره های فنی و در اختیار داشتن دانش کافی بصورت تخصصی در زمینه تعمیر آیفون تصویری تابا و سایر برند ها مشغول فعالیت هستند. اگر گارانتی شما به اتمام رسیده و نیاز به تعمیر یا سرویس آیفون تصویری خود دارید کوماکس تصویر می تواند گزینه مناسبی برای شما باشد.

جهت آسودگی خاطر شما مشتریان گرامی کوماکس تصویر تمامی خدمات خود را از لحاظ کیفی گارانتی می کند.

جهت تعیین وقت برای حضور کارشناس در محل کافیست از طریق یکی از راه های ارتباطی مندرج در پایین صفحه با ما تماس بگیرید.

نصب آیفون تصویری تابا

با توجه به اینکه نصب سیستم های در باز کن و آیفون تصویری نیاز به تخصص و تجربه خاص خود دارد به شما توصیه می کنیم نصب آیفون تصویری تابا و سایر برند ها را به افراد برقکار که رشته تخصصی انها نصب و تعمیرات آیفون تصویری نیست نسپارید. نصب اصولی آیفون تصویری در آینده هزینه های شما را کاهش می دهد و موجب می شود عمر سیستم در باز کن تصویری ، سیم کشی ساختمان و سایر قطعات افزایش یابد و از بروز مشکلات در آینده جلو گیری شود.

اگر تمایل دارید نصب آیفون تصویری تابا خود را به ما بسپارید کافیست جهت دریافت مشاوره با ما تماس بگیرید. پس از کسب اطلاعات لازم کارشناسان خبره کوماکس تصویر به محل اعزارم می گردند و سیستم در باز کن شما را در اسرع وقت به شیوه ای کاملا اصولی نصب و پیاده سازی می کنند.

جهت برقراری تماس کافیست یکی از دکمه های زیر را لمس کنید…

[kkstarratings]

تماس و دریافت مشاوره رایگان