نصب و تعمیرات آیفون تصویری سیماران در تهران

نصب و تعمیرات تخصصی آیفون تصویری سیماران تهران

آیفون تصویری سیماران

شرکت صنایع الکترونیک سیماران در سال 1350 راه اندازی گردید. این شرکت با کارخانه ای به وسعت 20.000 متر مربع امروزه علاوه بر تولید آیفون های تصویری محصولاتی مانند سیستم های امنیتی ، دزدگیر ، خانه هوشمند ، لوازم روشنایی و… را تولید می کند.

آیفون های تصویری هوشمند و لمسی ، دارای کارت حافظه جهت ذخیره تصاویر و گارانتی 30 ماهه محصولات سیماران مواردی است که این برند ایرانی را میان مشتریان محبوب ساخته.

تعمیرات آیفون تصویری سیماران در تهران

کوماکس تصویر با در اختیار داشتن کارشناسان با تجربه که دوره های مقدماتی و پیشرفته الکترونیک را گذرانده اند آماده ارائه خدمات بصورت تخصصی در زمینه تعمیرات آیفون تصویری سیماران در تهران می باشد.

کارشناسان کار بلد و با تجربه کوماکس تصویر سالهاست خدمات تعمیرات آیفون تصویری سیماران را ارائه می دهند و با تمامی مدل های برند سیماران اعم از کدینگ و ساده ، پنل ها و مانیتور ها آشنایی کامل دارند و می توانند مشاور خوبی نیز برای شما باشند.

خدمات تعمیرات آیفون تصویری سیماران که توسط کوماکس تصویر ارائه می شود با قطعات اصلی و با کیفیت و دارای گارانتی انجام می گردد و همچنین کارکرد کارشناسان نیز دارای گارانتی کیفی خواهد بود تا خیال شما از بابت کیفیت کار آسوده باشد.

جهت هماهنگی و یا دریافت مشاوره کافیست از طریق یکی از راه های ارتباطی که در پایین صفحه آورده شده با ما تماس بگیرید ، کارشناسان پس از دریافت اطلاعات پیرامون مشکل در اسرع وقت در محل حاضر شده و خدمات لازم را به شما ارائه می نمایند.

نصب آیفون تصویری سیماران در تهران

نصب اصولی و استاندارد آیفون های تصویری یکی از اصلی ترین عوامل موثر در کارکرد و طول عمر این سیستم ها به حساب می آید.

افزایش طول عمر پنل و مانیتور ، جلوگیری از اتصالی و آسیب دیدن سیم کشی ساختمان ، حفظ کیفیت ارتباط و… عواملی هستند که با نصب اصولی آیفون های تصویری تضمین می شوند.

کوماکس تصویر چندین سال است که مجری پروژه های کوچک و بزرگ نصب آیفون تصویری سیماران در تهران برای منازل مسکونی و ادارات و برج ها می باشد. در صورت تمایل می توانید جهت رزرو وقت و دریافت مشاوره از طریق راه های ارتباطی با ما تماس بگیرید.

جهت برقراری تماس کافیست یکی از دکمه های زیر را لمس کنید…

[kkstarratings]

تماس و دریافت مشاوره رایگان