نصب دوربین مدار بسته در تهران

نصب دوربین مدار بسته در تهران

مقدمه ای بر دوربین های مدار بسته :

دوربین مدار بسته یا به اختصار CCTV به دوربین هایی گفته می شود که در یک جا ثابت است و تصویر خود را به یک یا چند محل ارسال می کند.

اغلب با شنیدن کلمه “دوربین مدار بسته” ذهن ما به سوی حفاظت و امنیت جهت گیری می کند. زیرا اکثرا از دوربین مدار بسته برای این مورد استفاده می شود.

حفاظت و مانیتورینگ کارگاه ها ، منازل مسکونی ، پارکینگ ها ، فروشگاه ها ، پاساژ ها و… برخی از کاربرد های دوربین مدار بسته یا CCTV است.

انواع دوربین مدار بسته :

دوربین های مدار بسته در کل به دو دسته تقسیم بنده می شوند.

دسته اول آنالوگ و دسته دوم دیجیتال. همانطور که حدس می زنید دوربین های مدار بسته دیجیتال جدید تر از آنالوگ بوده و در همین راستا کیفیت بالاتری نیز دارند.

دوربین های مدار بسته به غیر از دسته بندی اصلی ، دسته بندی دیگری نیز دارند که آن ها را از هم متمایز می سازد. دوربین های مدار بسته سقفی (مناسب برای فضای داخلی) دوربین های مدار بسته مقاوم نسبت به رطوبت و گرد و غبار (مناسب برای فضا های خارجی) و یا یک سری از دوربین ها که ویژگی هر دو مورد ذکر شده را دارا هستند.

انتخاب دوربین مدار بسته مناسب برای پروژه شما :

انتخاب دوربین مناسب ، کیفیت مطلوب ، تعداد دوربین ، زاویه تحت پوشش امری تخصصی و مهم است و می تواند تاثیر زیادی بازدهی پروژه شما و کاهش هزینه ها داشته باشد. بدین منظور پیشنهاد می گردد این امر را به کارشناسان زبده کوماکس تصویر محول نمایید.

خدمات نصب دوربین مدار بسته در تهران :

کوماکس تصویر ارائه دهنده خدمات نصب دوربین مدار بسته در تهران بصورت تخصصی می باشد. جهت دریافت مشاوره رایگان با کارشناسان کوماکس تصویر کافی است از طریق یکی از راه های ارتباطی با ما تماس بگیرید.

در صورت نیاز کارشناسان کوماکس تصویر خدمات بازدید رایگان از محل را نیز برای شما تنظیم خواهند کرد.

توجه داشته باشید طراحی سیستم های حفاظتی نیاز به تجربه و دانش کافی دارد. تعیین زاویه دید دوربین ، تعداد دوربین مورد نیاز ، انتخاب دوربین مناسب برای پروژه شما ، سیم کشی استاندارد و استفاده از کابل های با کیفیت ، نصب دستگار DVR در مکان مناسب و امن نکاتی است که توسط کوماکس تصویر رعایت می شود و شما را از بروز هرگونه مشکلات در آینده مصون می دارد.

[kkstarratings]

تماس و دریافت مشاوره رایگان