به وب سایت شرکت کوماکس تصویر خوش آمدید

علت سوت کشیدن آیفون تصویری

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که گوشی آیفون تصویری یا صوتی خود را برداشته باشید و صدای سوت کشیدن آن را شنیده باشید. علت سوت کشیدن آیفون تصویری به عوامل مختلفی مربوط می شود که در ادامه این مقاله به شرح آنها خواهیم پرداخت.

سوت کشیدن آیفون تصویری

شنیده شدن صدای سوت در آیفون های تصویری یکی از خرابی های شایع است که ممکن است برای هر کسی پیش آمده باشد. این مشکل بنا به دلایل مختلفی ممکن است رخ بدهد که ما 4 مورد از پر تکرار ترین آنها را برای شما توضیح خواهیم داد.

قرار گرفتن شی فلزی در مقابل میکروفون

قرار گرفتن یک قطعه یا شی فلزی در برابر میکروفون آیفون تصویری ممکن است یکی از عواملی باشد که شما را وادار می سازد تا صدای سوت کشیدن آیفون تصویری را تحمل نمایید. در صورتی که کارشناس تشخیص دهد این مشکل مربوط به آیفون تصویری شماست با باز نمودن پنل جلوی درب و برسی میکروفون جسم فلزی که باعث بروز این مشکل شده است را از میکروفون دور می کند و مشکل شما برطرف می شود.

این مورد از کم هزینه ترین مواردی است که امکان دارد سیستم درباز کن تصویری شما را دچار مشکل کرده باشد.

خرابی میکروفون آیفون تصویری

خرابی میکروفون در آیفون تصویری دومین موردی است که می تواند باعث شنیده شدن صدای سوت شود. اگر کارشناس تشخیص دهد که میکروفون شما خراب شده با باز نمودن پنل جلوی درب نسبت به تعویض آن اقدام خواهد نمود.

این مورد نیز شامل هزینه زیادی نمی شود.

میکروفون آیفون تصویری

معیوب شدن برد صوت

برد صوت یک قطعه الکترونیکی است که وظیفه تولید صدا را بر عهده دارد. در صورتی که برد صوت یا همان برد صدا خراب شود این مشکل برای آیفون تصویری شما بوجود می آید.

پس از برسی کارشناس و تشخیص این موضوع که مشکل از برد صورت آیفون شماست این قطعه تعمیر و یا تعویض می شود و نهایتا مشکل رفع خواهد شد.

برد صوت آیفون تصویری

خرابی سیم کشی

آما آخرین ، وقتگیر ترین و پرهزینه ترین مشکلی که ممکن است باعث سوت کشیدن آیفون تصویری شما شده باشد خرابی سیم کشی است. در صورتی که سیمی که وظیفه انتقال صدا را بر عهده دارد در طول مسیر آسیب دیده باشد آیفون تصویری شما دچار مشکل سوت کشیدن می شود و پیدا کردن این که سیم از کدام قسمت آسیب دیده کمی دشوار است.

نهایتا پس از تشخیص محل آسیب دیدگی از سمت کارشناس آن قطعه سیم تعمیر یا تعویض می گردد تا مشکل حل شود.

خرابی سیم کشی آیفون تصویری

هنگام سوت کشیدن آیفون تصویری چه کار کنیم ؟

توصیه ای که برای این مورد و سایر خرابی های آیفون تصویری داریم این است که سیستم درباز کن را از برق جدا نمایید تا از بروز آسیب احتمالی در سایر قطعات جلو گیری شود. سپس در اسرع وقت با یک کارشناس فعال در زمینه آیفون تصویری تماس بگیرید تا سیستم شما را چک کند. اگر کارشناس کارآزموده و با تجربه در زمینه تعمیرات آیفون تصویری سراغ ندارید کارشناسان کوماکس تصویر آماده خدمت رسانی به شما هستند.

کافیست با مراجعه به صفحه تماس با ما سایت از طریق یکی از راه های ارتباطی با ما تماس برقرار کنید.

هزینه تعمیرات آیفون تصویری به هنگام سوت کشیدن چقدر است ؟

هیچگاه نمی توان هزینه دقیق تعمیرات آیفون تصویری را بدون بازدید از محل تخمین زد. زیرا مدل ها و برند های مختلفی در بازار وجود دارد که قیمت قطعات آن ها با یکدیگر متفاوت است.

اما بطور خلاصه می توان گفت دو مورد اول یعنی قرار گرفتن جسم فلزی در در مقابل میکروفون و خرابی خود میکروفون از کم هزینه ترین موارد این مشکل است و مورد آخر یعنی خرابی سیم کشی یکی از پر دردسر ترین و پر هزینه ترین مورد هاست.

در صورتی که تمایل دارید هزینه دقیق تعمیرات را بدانید با کارشناسان ما تماس بگیرید. پس از بازدید از پروژه هزینه دقیق تعمیرات به شما اعلام می گردد.

کلام پایانی

در این مقاله اصلی ترین دلایل سوت کشیدن آیفون تصویری را شرح دادیم و در مورد هزینه تعمیرات آن بصورت مختصر بحث کردیم.

در صورتی که سوالی در رابطه با سوت کشیدن آیفون تصویری خود دارید از طریق بخش نظرات همین صفحه آن را با ما در میان بگذارید تا کارشناسان کوماکس تصویر پاسخگوی شما باشند.

[kkstarratings]

  1. سلام من یک آیفون تصویری کوماکس خریدم موقعی نصاب آیفون رو می‌داشت توی جعبه اش تو دیوار آیفون سوت می کشید ولی وقتی می آورد بیرون آیفون درست کار می کرد گفت من تا حالا همچین چیزی ندیدم الان به نظرتون چیکار کنم ممنون

    1. سلام خدمت شما
      در مسیر میکروفون باید مقاومت نصب شود تا مشکل سوت کشیدن برطرف گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد کنید

شما می توانید از برچسب ها و ویژگی های <abbr title = "HyperText Markup Language "> HTML </ abbr> استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*