هزینه تعمیرات آیفون تصویری در تهران به عوامل مختلفی بستگی دارد. مارک آیفون تصویری ، ایرانی یا خارجی بودن آن ، نوع مشکلی که برای در باز کن تصویری شما به وجود آمده است و بسیاری موارد دیگر که برای تعیین هزینه دقیق تعمیرات نیاز به بازدید کارشناس از پروژه شماست…

هزینه تعمیرات آیفون تصویری در تهران

از عمده عواملی که می تواند باعث خرابی آیفون تصویری شما شوند عبارت اند از: خرابی برد صوت ، خرابی منبع تغذیه ، خرابی اسپیکر گوشی.

هزینه تعمیرات آیفون تصویری در تهران وابسته به نوع خرابی آن و عوامل دیگری که در بالا ذکر گردید تعیین می گردد.

پس از خرابی آیفون تصویری خود کافیست آن را خاموش نموده و یا از برق جدا کنید تا از بروز آسیب های احتمالی دیگر پیشگیری شود. سپس تلفن خود را بردارید و با کارشناسان کوماکس تصویر تماس بگیرید.

کارشناسان ما در اسرع وقت در محل حاضر شده و با استفاده از قطعات با کیفیت به همراه گارانتی معتبر نسبت به رفع ایراد آیفون تصویری شما اقدام می نمایند. از آنجایی که تعمیرات آیفون تصویری در تهران کار تخصصی ده ساله ماست ایراد سیستم در باز کن شما در محل برسی و به سرعت رفع می گردد. همچنین برای آسودگی خاطر شما عزیزان کیفیت کار نیز توسط کوماکس تصویر تضمین خواهد شد.

متوسط هزینه تعمیرات آیفون تصویری در تهران

طبق تجربه چندین ساله ما و بر اساس آمار هایی که از پروژه های انجام شده تا به امروز بدست آمده متوسط قیمت تعمیرات آیفون تصویری در تهران چیزی بین 35 الی 120 هزار تومان باشد.

همیشه سرویس کلی سیستم های آیفون تصویری شامل حداقل هزینه می باشد و تعویض قطعات با توجه به نوع قطعه و کیفیت آن دارای هزینه های بالا تر و پر هزینه ترین و زمانبر ترین مورد رفع اشکال سیم کشی داخلی خواهد بود.

به هر حال تخمین هزینه دقیق نیاز به برسی های بیشتر دارد…

لطفا نظرات خود را برای ما ارسال نمایید تا بتوانیم شما را در زمینه عیب یابی آیفون تصویری یاری نماییم.

[kkstarratings]

دیدگاهتان را بنویسید

نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد کنید

شما می توانید از برچسب ها و ویژگی های <abbr title = "HyperText Markup Language "> HTML </ abbr> استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

تماس و دریافت مشاوره رایگان