آیفون تصویری کوماکس dpv-4pnc یک نمونه آیفون تصویری ساخت کشور چین می باشد و برای افرادی مناسب هست که می خواهند با هزینه کم یک آیفون تصویری با قابلیت های متوسط تهیه نمایند.

توجه داشته باشید که آین مدل ارتباطی با آیفون تصویری کوماکس ساخت کره ندارد و از خدمات پس از فروش 3 ساله نیز برخوردار نیست. ظاهر آیفون تصویری کوماکس 4pnc مانند یکی از مدل های قدیمی و سیاه و سفید کوماکس کره است که در حال حاضر دیگر تولید نمی شود.

مشخصات آیفون تصویری کوماکس 4pnc

کوماکس 4pnc دارای صفحه نمایش 3.4 اینچی است و از قابلیت های پایه ای یک آیفون تصویری ساده نیز برخوردار است. در این مدل امکانات جانبی مانند ضبط فیلم و ذخیره عکس در نظر گرفته نشده است.

چندین سال است که آیفون تصویری چینی با برند کوماکس در بازار موجود می باشد و طرفداران خاص خود را دارد چرا که قیمت این مدل ها بسیار پایین تر از نمونه کره ای خود است.

اگر شما نیز در منزل و یا اداره خود از آیفون تصویری کوماکس dpv-4pnc استفاده می کنید و با مشکلی روبرو شدید نگران نباشید. کارشناسان کوماکس تصویر پروژه تعمیرات آیفون های تصویری چینی را نیز می پذیرند.

شما می توانید با مراجعه به صفحه تعمیرات آیفون تصویری کوماکس با کارشناسان ما تماس بگیرید و برای تعمیرات آیفون تصویری خود وقت رزرو نمایید. تعمیرات آیفون تصویری 4pnc توسط ما در محل انجام می پذیرد و نیازی نیست سیستم در باز کن خود را باز و به محل تعمیرات حمل نمایید.

[kkstarratings]

  1. سلام ببخشید من کوماکس چینی گرفتم مدل cdv 4pnc ایا این صفحه نمایش رنگی داره؟فروشنده ب من گفت ازفاکتورگارانتی تا۳سال تعویض داره ولی کارت گارانتی نداشت ومن با همه چیش ۷۸۰خریدم ایا گرون داده برم تعویض مارک تابا بگیرم نظرشماچیه؟ خواهشمندم جواب منو سریعتربدین

دیدگاهتان را بنویسید

نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد کنید

شما می توانید از برچسب ها و ویژگی های <abbr title = "HyperText Markup Language "> HTML </ abbr> استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

تماس و دریافت مشاوره رایگان